WEDSTRIJD
08.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Mary Closs | Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-3, 10-5 | W25 Claremont | Hard |
STATISTIEKEN
USA
17.08.95, 28 Jaar
12409 $
17.08.95, 28 Jaar
12409 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mary Closs vs. Anastasia Sukhotina - onderlinge wedstrijden
08.10.19 | 2e ronde van de kwal. | Mary Closs | Anastasia Sukhotina | 3-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | W25 Claremont | Hard |
Mary Closs form & Anastasia Sukhotina form
Mary Closs - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Maegan Manasse | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.07.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Giuliana Olmos | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Pamela Montez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Jwany Sherif | 6-3, 6-74, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Anna Morgina | 0-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Shatoo Mohamad | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Jwany Sherif | 6-4, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Sophia Whittle | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Lorraine M. Guillermo | 4-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Shatoo Mohamad | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Andrea Gamiz | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.06.20 1e ronde | vs. Kayla Day | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Maegan Manasse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.06.20 1e ronde | vs. Elvina Kalieva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.20 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Las - Hard | ||||
03.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Whittle | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.02.20 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.20 1e ronde | vs. Gabriella Price | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.20 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Keisha R. Clousing | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cora Stefanie Barber | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Madison Appel | 3-6, 7-61, 7-10 | wedstrijd detail | |
20.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Madison Harrison | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Steffi Carruthers | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anastasia Sukhotina - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Remika Ohashi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 5-7, 0-2, - Anastasia Sukhotina - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 6-73, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Laura Cilekova | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cara Korhonen | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Alessia Popescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Mateva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Antonia Schmidt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Saumya Vig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Gasanova | 5-5, Anastasia Gasanova - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Guillermina Naya | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Rositsa Dencheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Johanna Silva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |