WEDSTRIJD
04.08.17 | Halve finale | Maryna Chernyshova | Oleksandra Korashvili | 6-1, 7-64 | Ivano Frankivsk | Clay |
STATISTIEKEN
Maryna Chernyshova | Oleksandra Korashvili | |
1e Service % | 42/59 (71%) | 42/60 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/42 (83%) | 24/42 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/17 (41%) | 8/18 (44%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/60 (47%) | 17/59 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 70/119 (59%) | 49/119 (41%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 8 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maryna Chernyshova vs. Oleksandra Korashvili - onderlinge wedstrijden
04.08.17 | Halve finale | Maryna Chernyshova | Oleksandra Korashvili | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | Ivano Frankivsk | Clay |
Maryna Chernyshova form & Oleksandra Korashvili form
Maryna Chernyshova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.22 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |
Oleksandra Korashvili - laatste wedstrijden
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Daria Kuczer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Isabelle Cherny | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Ilaria Sposetti | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Lauren Proctor | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Harvison | 5-7, 7-64, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cristina Elena Tiglea | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Polina Pavlova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
10.05.23 2e ronde | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Juliette Mazzoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Tbilisi - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - I. hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Lisa Mays | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Ashlyn Krueger | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - Clay | ||||
05.09.17 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mamaia - Clay | ||||
30.08.17 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Moscow - Clay | ||||
16.08.17 1e ronde | vs. Valeriya Zeleva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
04.08.17 Halve finale | vs. Maryna Chernyshova | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.08.17 Kwartfinale | vs. Mariana Drazic | 6-72, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.08.17 2e ronde | vs. Eva Lys | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.17 1e ronde | vs. Adrianna Sosnowska | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olomouc - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
10.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Darmstadt - Clay | ||||
04.07.17 1e ronde | vs. Anhelina Kalinina | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
13.06.17 1e ronde | vs. Margaux Bovy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
06.06.17 1e ronde | vs. Vlada Koval | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Karshi - Hard | ||||
24.04.17 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |