INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Zhibek Kulambayeva vs. Maryna Chernyshova - onderlinge wedstrijden
09.02.19 | Kwartfinale | Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
19.09.18 | 2e ronde | Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Shymkent | Clay |
29.11.17 | 1e ronde | Maryna Chernyshova | Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Antalya | Clay |
Zhibek Kulambayeva form & Maryna Chernyshova form
Zhibek Kulambayeva - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Eunhye Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Iordache | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Polina Bakhmutkina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 2-0, Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | Sandugash Kenzhibayeva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Humera Baharmus | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Naho Sato | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yeon Woo Ku | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Vaishnavi Adkar | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Rutuja Bhosale | 6-74, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Pooja Ingale | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Martynov | 3-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail |
Maryna Chernyshova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
31.03.22 2e ronde | vs. Dejana Radanovic | 0-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
29.03.22 1e ronde | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.22 2e ronde | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.03.22 1e ronde | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.22 1e ronde | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Szekesfehervar - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dorka Drahota Szabo | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W60 Szekesfehervar - Clay | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Zoe Kruger | 6-1, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
08.09.19 Finale | vs. Reka-Luca Jani | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Kwartfinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Halve finale | vs. Cagla Buyukakcay | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Irina Maria Bara | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Laura-Ioana Paar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Monika Dedaj | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matea Mamic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Magdalena Pantuckova | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Warsaw - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Katarzyna Piter | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Oczachowska | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Grodzisk - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W25 Bytom - Clay | ||||
25.07.19 2e ronde | vs. Ipek Soylu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 1e ronde | vs. Viktoriia Dema | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
13.06.19 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-710, 1-2, - Maryna Chernyshova - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Aunchisa Chanta | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.05.19 1e ronde | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail |