WEDSTRIJD
22.06.17 | 2e ronde | Maryna Zanevska | Laura Robson | 3-6, 6-3, 6-3 | Ilkley | Grass |
STATISTIEKEN
Maryna Zanevska | Laura Robson | |
1e Service % | 61/86 (71%) | 60/90 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/61 (77%) | 35/60 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/25 (20%) | 14/30 (47%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 3/6 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/90 (46%) | 34/86 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/176 (53%) | 83/176 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maryna Zanevska vs. Laura Robson - onderlinge wedstrijden
22.06.17 | 2e ronde | Maryna Zanevska | Laura Robson | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Ilkley | Grass |
Maryna Zanevska form & Laura Robson form
Maryna Zanevska - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
25.06.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Katie Volynets | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 0-0, - Maryna Zanevska - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Shuai Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.23 Kwalif. | vs. Kristina Kucova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Viktorija Golubic | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Caty McNally | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail |
Laura Robson - laatste wedstrijden
W25 Sunderland - I. hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Harriet Dart | 0-6, - Laura Robson - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Arianne Hartono | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Tsimbilakis | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Alicia Barnett | 6-1, 0-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 Kwalif. | vs. Tara Moore | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Shrewsbury - I. hard | ||||
13.02.19 Kwalif. | vs. Jessika Ponchet | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 7-64, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Pieri | 6-1, 1-0, Jessica Pieri - scratch | wedstrijd detail | |
Fukuoka - Carpet | ||||
09.05.18 1e ronde | vs. Katy Dunne | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gifu - Hard | ||||
02.05.18 1e ronde | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toyota - Hard | ||||
14.03.18 2e ronde | vs. Katherine Sebov | - Laura Robson - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
13.03.18 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 3-6, 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Yokohama - Hard | ||||
08.03.18 Kwartfinale | vs. Harriet Dart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.18 2e ronde | vs. Mai Minokoshi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.18 1e ronde | vs. Julia Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
16.02.18 Halve finale | vs. Katy Dunne | 5-5, - Laura Robson - scratch | wedstrijd detail | |
15.02.18 Kwartfinale | vs. Mai Minokoshi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.18 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
13.02.18 1e ronde | vs. Alison Bai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
09.02.18 Kwartfinale | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.18 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.18 1e ronde | vs. Alize Lim | 5-2, Alize Lim - scratch | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
30.01.18 1e ronde | vs. Jennifer Elie | 5-7, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
04.01.18 2e ronde | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.18 1e ronde | vs. Ipek Soylu | 6-2, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
20.11.17 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Toyota - Carpet | ||||
16.11.17 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.17 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.17 1e ronde | vs. Yuuki Tanaka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |