WEDSTRIJD
19.02.19 | 1e ronde | Maryna Zanevska | Lena Papadakis | 1-6, 6-2, 6-1 | W25 Altenkirchen | Carpet |
STATISTIEKEN
Maryna Zanevska | Lena Papadakis | |
1e Service % | 45/75 (60%) | 53/85 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/45 (56%) | 32/53 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 8/32 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/16 (44%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/85 (53%) | 35/75 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 85/160 (53%) | 75/160 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 3 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maryna Zanevska | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maryna Zanevska | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-3 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maryna Zanevska | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-4 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maryna Zanevska | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maryna Zanevska | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maryna Zanevska | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maryna Zanevska | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maryna Zanevska | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maryna Zanevska | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Lena Papadakis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maryna Zanevska | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maryna Zanevska | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Lena Papadakis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maryna Zanevska vs. Lena Papadakis - onderlinge wedstrijden
24.06.23 | Kwalif. | Maryna Zanevska | Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Bad Homburg | Grass |
19.02.19 | 1e ronde | Maryna Zanevska | Lena Papadakis | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Altenkirchen | Carpet |
Maryna Zanevska form & Lena Papadakis form
Maryna Zanevska - laatste wedstrijden
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Stanford - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
25.06.23 1e ronde | vs. Sara Errani | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Lena Papadakis | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde | vs. Yulia Putintseva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde | vs. Jil Teichmann | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Barbora Strycova | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
03.05.23 2e ronde | vs. Katie Volynets | 6-2, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.05.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Sofia Kenin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
09.03.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
17.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Mladenovic | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 0-0, - Maryna Zanevska - scratch | wedstrijd detail | |
Lyon - I. hard | ||||
04.02.23 Halve finale | vs. Alycia Parks | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.02.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Potapova | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.23 2e ronde | vs. Shuai Zhang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.01.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Veronika Kudermetova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
11.01.23 2e ronde | vs. Sofia Kenin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.23 1e ronde | vs. Elise Mertens | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.23 Kwalif. | vs. Kristina Kucova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
09.11.22 | vs. Anna Schmiedlova | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
23.10.22 Finale | vs. Viktorija Golubic | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Kamilla Rakhimova | 4-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Caty McNally | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 7-69, 6-4 | wedstrijd detail |
Lena Papadakis - laatste wedstrijden
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
23.12.23 Finale | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.12.23 Halve finale | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.12.23 Kwartfinale | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.12.23 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bad Homburg - Grass | ||||
26.06.23 1e ronde | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.06.23 Kwalif. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail |