WEDSTRIJD
18.09.17 | 1e ronde | Masa Jovanovic | Alexandra Bozovic | 4-6, 7-5, 6-4 | Penrith | Hard |
STATISTIEKEN
Masa Jovanovic | Alexandra Bozovic | |
1e Service % | 58/93 (62%) | 74/119 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/58 (62%) | 41/74 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 20/35 (57%) | 24/45 (53%) |
Benutte Breakpoints | 6/18 (33%) | 5/9 (56%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 54/119 (45%) | 37/93 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 110/212 (52%) | 102/212 (48%) |
Dubbele fouten | 9 | 4 |
Aces | 1 | 5 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Masa Jovanovic vs. Alexandra Bozovic - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | Kwalif. | Alexandra Bozovic | Masa Jovanovic | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W60 Playford | Hard |
07.03.18 | 1e ronde | Masa Jovanovic | Alexandra Bozovic | 1-6, 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
18.09.17 | 1e ronde | Masa Jovanovic | Alexandra Bozovic | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Penrith | Hard |
Masa Jovanovic form & Alexandra Bozovic form
Masa Jovanovic - laatste wedstrijden
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
23.10.18 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.06.18 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
10.03.18 Halve finale | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.18 Kwartfinale | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - scratch | wedstrijd detail |
Alexandra Bozovic - laatste wedstrijden
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
14.04.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |