WEDSTRIJD
06.11.17 | 2e ronde van de kwal. | Masa Jovanovic | Georgiana Ruhrig | 6-2, 4-6, 7-66 | Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
21.07.95, 28 Jaar
21.07.95, 28 Jaar
Masa Jovanovic vs. Georgiana Ruhrig - onderlinge wedstrijden
06.11.17 | 2e ronde van de kwal. | Masa Jovanovic | Georgiana Ruhrig | 6-2, 4-6, 7-66 | wedstrijd detail | Bendigo | Hard |
23.02.15 | 1e ronde van de kwal. | Masa Jovanovic | Georgiana Ruhrig | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | Clare | Hard |
Masa Jovanovic form & Georgiana Ruhrig form
Masa Jovanovic - laatste wedstrijden
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
23.10.18 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.06.18 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
10.03.18 Halve finale | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.18 Kwartfinale | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - scratch | wedstrijd detail |
Georgiana Ruhrig - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Sarah Rokusek | 4-6, 7-66, 6-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Natalie Gaft | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Isabella Cetinay | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Yexin Ma | 2-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Amelia Zylberman | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Kawamura | 6-3, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Focsani - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
02.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Aneta Kladivova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeca Maria Tudose | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Vittoria Viviani | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joana Eidukonyte | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Irina Ramialison | 1-6, 7-65, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Jessica Fowler | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Casey Tay | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Natasha Russell | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Wlodarczak | 6-0, 1-0, Karolina Wlodarczak - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Masa Jovanovic | 2-6, 6-4, 6-76 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
09.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Oona Orpana | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
02.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sirinat Niyomsub | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.10.17 Kwalif. | vs. Elaine Genovese | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
25.09.17 2e ronde van de kwal. | vs. Bunyawi Thamchaiwat | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Isha Budwal | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |