Australia
25.12.99, 24 Jaar
25.12.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Renee McBryde vs. Masa Jovanovic - onderlinge wedstrijden
19.07.17 | 2e ronde | Masa Jovanovic | Renee McBryde | 6-4, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | Hua Hin | Hard |
21.03.16 | 1e ronde van de kwal. | Masa Jovanovic | Renee McBryde | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | Canberra | Clay |
29.02.16 | 2e ronde van de kwal. | Masa Jovanovic | Renee McBryde | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | Mildura | Grass |
Renee McBryde form & Masa Jovanovic form
Renee McBryde - laatste wedstrijden
W25 Traralgon - Hard | ||||
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Melisa Ercan | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vivian Yang | 3-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria-Sheba Mukama | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkov | 4-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Grace Schumacher | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.07.20 1e ronde | vs. Stephanie Belovukovic | 3-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
06.03.18 1e ronde | vs. Katy Dunne | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.18 Kwalif. | vs. Zara Brankovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bojana Marinkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
18.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Mellor | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Perth - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Himari Sato | 4-6, 6-4, 6-711 | wedstrijd detail | |
Launceston - Hard | ||||
07.02.18 1e ronde | vs. Gabriella Taylor | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Burnie - Hard | ||||
28.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Playford - Hard | ||||
31.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Tahlia Van Der Eerden | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Mays | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Spiridis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
30.10.17 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
27.09.17 1e ronde | vs. Storm Hunter | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Penrith - Hard | ||||
20.09.17 2e ronde | vs. Julia Lohoff | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.17 1e ronde | vs. Elizabeth James | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
19.07.17 2e ronde | vs. Masa Jovanovic | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde | vs. Li-Yun Stefanie Tan | 4-6, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.17 Kwalif. | vs. Rishika Sunkara | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Shoval Fanani | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |
Masa Jovanovic - laatste wedstrijden
W60 Playford - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
24.09.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Darcy Parke | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Nika Kukharchuk | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Clay | ||||
17.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Jennifer Elie | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Ivanov | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ayumi Koshiishi | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
23.10.18 Kwalif. | vs. Marine Partaud | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zara Brankovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tiana Windbuchler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hodmezovasarhely - Clay | ||||
11.06.18 Kwalif. | vs. Sofya Lansere | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Nagymihaly | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.06.18 2e ronde | vs. Milana Spremo | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.06.18 1e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nis - Clay | ||||
31.05.18 2e ronde | vs. Barbara Bonic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.18 1e ronde | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Trnava - Clay | ||||
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
27.03.18 1e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Clay | ||||
20.03.18 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mildura - Grass | ||||
10.03.18 Halve finale | vs. Sherazad Reix | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.18 Kwartfinale | vs. Olivia Tjandramulia | 7-65, Olivia Tjandramulia - scratch | wedstrijd detail |