WEDSTRIJD
18.09.20 | Kwartfinale | Matilda Mutavdzic | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-0 | W15 Melilla | Clay |
STATISTIEKEN
Matilda Mutavdzic | Lucia Cortez Llorca | |
1e Service % | 23/41 (56%) | 11/35 (31%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/23 (78%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 7/24 (29%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 24/35 (69%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 51/76 (67%) | 25/76 (33%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Matilda Mutavdzic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Matilda Mutavdzic | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Lucia Cortez Llorca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Matilda Mutavdzic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matilda Mutavdzic vs. Lucia Cortez Llorca - onderlinge wedstrijden
18.09.20 | Kwartfinale | Matilda Mutavdzic | Lucia Cortez Llorca | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Melilla | Clay |
Matilda Mutavdzic form & Lucia Cortez Llorca form
Matilda Mutavdzic - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Elizabet Hamaliy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Carolin Raschdorf | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tess Sugnaux | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Carina Syrtveit | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ines Murta | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Veronika Podrez | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 7-64, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emily Appleton | 6-4, 4-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Evialina Laskevich | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Elizabeth Jurna | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iara Guerreiro Goncalves | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katharina Spieth | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Cakarevic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Amandine Monnot | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Harrison | 7-62, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Joelle Steur | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Gina Marie Dittmann | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 6-0, 9-11 | wedstrijd detail |
Lucia Cortez Llorca - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
19.08.23 Halve finale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |