WEDSTRIJD
25.11.19 | Kwalif. | Matilde Paoletti | Sara Lanca | 7-5, 6-3 | W25 Solarino | Carpet |
STATISTIEKEN
Matilde Paoletti | Sara Lanca | |
1e Service % | 33/55 (60%) | 44/77 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 15/33 (45%) | 18/44 (41%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 10/33 (30%) |
Benutte Breakpoints | 9/13 (69%) | 6/8 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 49/77 (64%) | 27/55 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 77/132 (58%) | 55/132 (42%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Matilde Paoletti vs. Sara Lanca - onderlinge wedstrijden
25.11.19 | Kwalif. | Matilde Paoletti | Sara Lanca | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | W25 Solarino | Carpet |
Matilde Paoletti form & Sara Lanca form
Matilde Paoletti - laatste wedstrijden
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 6-3, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Rocchetti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Florence - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Taylor Townsend | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Malene Helgo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.04.23 2e ronde | vs. Sofia Costoulas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.04.23 1e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lauren Proctor | 1-6, - Matilde Paoletti - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Mexico - Hard | ||||
01.02.23 2e ronde | vs. Emina Bektas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 1-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
15.10.22 Halve finale | vs. Misaki Matsuda | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.22 Kwartfinale | vs. Camilla Rosatello | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.22 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-72, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Irina-Camelia Begu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.09.22 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
10.09.22 Halve finale | vs. Nuria Brancaccio | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.09.22 Kwartfinale | vs. Eva Vedder | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.09.22 2e ronde | vs. Paula Ormaechea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Sara Lanca - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 Kwalif. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - scratch | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
24.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |