Czech Republic
21.07.98, 25 Jaar
21.07.98, 25 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sonja Krtenova vs. Maya Tahan - onderlinge wedstrijden
31.10.18 | 2e ronde | Maya Tahan | Sonja Krtenova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | Heraklion | Clay |
Sonja Krtenova form & Maya Tahan form
Sonja Krtenova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Monakhova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W25 Jablonec - Clay | ||||
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Moravcova | 7-5, Adela Moravcova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Veronika Erjavec | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.03.21 Kwalif. | vs. Dorka Drahota Szabo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beloslava Veleva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.20 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
09.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Markvartova | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Dshandshgava | 4-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Milovice - I. hard | ||||
25.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Pospelova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Brno - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ani Amiraghyan | 6-4, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Nika Radisic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Prague - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Lutzeier | Lena Lutzeier - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
Jablonec Nad - Carpet | ||||
03.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natalie Augustinova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Milovice - I. hard | ||||
28.11.18 1e ronde | vs. Petra Krejsova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
31.10.18 2e ronde | vs. Maya Tahan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |