Russia
23.10.97, 26 Jaar
18693 $
23.10.97, 26 Jaar
18693 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Elina Nepliy vs. Mayuka Aikawa - onderlinge wedstrijden
05.02.19 | Kwalif. | Mayuka Aikawa | Elina Nepliy | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Elina Nepliy form & Mayuka Aikawa form
Elina Nepliy - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Remika Ohashi | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Yuyun Chen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Elsa Wan | 6-3, 6-73, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Ava Markham | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Kelly Keller | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Savanna Ly | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Karolina Krajmer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Barbora Palcatova | 6-2, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Bertonazzi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Zixuan Zeng | 6-73, 6-76 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guyu Xu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yiming Dang | 6-78, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Sue Li | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-1, 6-78, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 3-6, 6-2, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Ruggeri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.20 Kwalif. | vs. Kira Pavlova | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Nokes | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.02.20 1e ronde | vs. Ani Amiraghyan | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mayuka Aikawa - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hinode - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Hikaru Yoshikawa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tena Lukas | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-65, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Alice Rame | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 5-7, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Ziva Falkner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Zhdanok | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Chieh-Yu Hsu | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cookie Jarvis-Tredgett | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Louisa Chirico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Camilla Bossi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Boyce Deatherage | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Arcadia - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Sophie Chang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 Kwartfinale | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.12.23 1e ronde | vs. Noka Juric | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Valerija Maija Kargina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Elena Grekul | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |