WEDSTRIJD
21.02.19 | 2e ronde | Mei Yamaguchi | Ziyue Sun | 3-6, 6-0, 7-5 | W15 Nanchang | Clay |
STATISTIEKEN
Mei Yamaguchi | Ziyue Sun | |
1e Service % | 72/94 (77%) | 50/77 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/72 (56%) | 24/50 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/22 (32%) | 8/27 (30%) |
Benutte Breakpoints | 9/13 (69%) | 7/13 (54%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/77 (58%) | 47/94 (50%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/171 (54%) | 79/171 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 10 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mei Yamaguchi | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mei Yamaguchi | 1-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mei Yamaguchi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
3-5 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Mei Yamaguchi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-0 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Mei Yamaguchi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-30 | ||
2-1 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mei Yamaguchi | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Ziyue Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mei Yamaguchi | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-4 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mei Yamaguchi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mei Yamaguchi | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Ziyue Sun | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mei Yamaguchi vs. Ziyue Sun - onderlinge wedstrijden
21.02.19 | 2e ronde | Mei Yamaguchi | Ziyue Sun | 3-6, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Nanchang | Clay |
Mei Yamaguchi form & Ziyue Sun form
Mei Yamaguchi - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rina Saigo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Rinon Okuwaki | 3-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Yu-Yun Li | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Naho Sato | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Diana Marcinkevica | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viera Deeperm | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Yokohama - Hard | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Mananchaya Sawangkaew | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Akiko Omae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Shuo Feng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Yun Li | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aoi Ito | 6-1, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kateryna Volodko | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
08.10.23 Kwalif. | vs. En Shuo Liang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peangtarn Plipuech | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Ayano Shimizu | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ya-Yi Yang | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Ziyue Sun - laatste wedstrijden
Australian Open - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Kai-Chen Chang | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Chang Liu | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Hanyu Guo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Siqi Cao | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.10.19 Kwalif. | vs. Yuxuan Zhang | 4-1, Yuxuan Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
Tianjin - Hard | ||||
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
08.09.19 Kwalif. | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jacqueline Cako | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Yixuan Li | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Ya-Hsuan Lee | 0-6, 6-3, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.08.19 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
17.07.19 2e ronde | vs. Yexin Ma | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Fangzhou Liu | 6-1, 1-0, Fangzhou Liu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 1-6, 0-3, - Ziyue Sun - scratch | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.19 Kwalif. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 3-0, Jia Qi Ren - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 7-5, 6-74 | wedstrijd detail | |
03.07.19 1e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jia Qi Ren | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.19 Kwalif. | vs. Jia Qi Kang | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
28.06.19 Kwartfinale | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |