WEDSTRIJD
20.09.19 | Kwartfinale | Meiqi Guo | Jiaxi Lu | 7-65, 6-3 | W15 Anning | Clay |
STATISTIEKEN
Meiqi Guo | Jiaxi Lu | |
1e Service % | 39/65 (60%) | 41/74 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/39 (74%) | 20/41 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/26 (35%) | 14/33 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 4/5 (80%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/74 (54%) | 27/65 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 78/139 (56%) | 61/139 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 4 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Meiqi Guo | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Meiqi Guo | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Meiqi Guo | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Meiqi Guo | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Meiqi Guo | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
5-5 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-6 | Jiaxi Lu | |
0-0, 1-0, 1-1, 3-3, 3-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Meiqi Guo | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Jiaxi Lu | |
0-0, 30-0 | ||
Meiqi Guo | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
3-2 | Jiaxi Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Meiqi Guo | 3-3 | |
0-0, 30-0 | ||
4-3 | Jiaxi Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Meiqi Guo | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Meiqi Guo vs. Jiaxi Lu - onderlinge wedstrijden
20.09.19 | Kwartfinale | Meiqi Guo | Jiaxi Lu | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Anning | Clay |
13.09.18 | Kwartfinale | Meiqi Guo | Jiaxi Lu | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Anning | Clay |
Meiqi Guo form & Jiaxi Lu form
Meiqi Guo - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qian - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W40 Shenzhen - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shenzhen - Hard | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Hong - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Anning - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Naiman - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail |
Jiaxi Lu - laatste wedstrijden
W15 Tianjin - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Xinyu Cai | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qianqian Li | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Tianjin - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mianyi Ji | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
05.12.19 2e ronde | vs. Jia Qi Kang | 6-3, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.12.19 1e ronde | vs. Sarah Lee | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Nonthaburi - Hard | ||||
26.11.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shenzhen - Hard | ||||
05.11.19 Kwalif. | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dabin Kim | 2-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 Kwalif. | vs. Wushuang Zheng | 7-5, 3-4, - Jiaxi Lu - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Xinyu Jiang | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Kaji | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
27.09.19 Kwartfinale | vs. Xuliu Sun | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.19 2e ronde | vs. Jiayu Xu | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde | vs. Xue Cao | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Anning - Clay | ||||
20.09.19 Kwartfinale | vs. Meiqi Guo | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.19 2e ronde | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.19 1e ronde | vs. Ayaka Okuno | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
20.08.19 1e ronde | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Miyabi Inoue | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Taipei - Hard | ||||
01.08.19 2e ronde | vs. Nudnida Luangnam | 3-6, - Jiaxi Lu - scratch | wedstrijd detail | |
30.07.19 1e ronde | vs. Ya Yun Pai | 6-1, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
17.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tianjin - Hard | ||||
04.07.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-74, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.19 1e ronde | vs. Zhuoxuan Bai | 5-7, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |