WEDSTRIJD
18.11.20 | 1e ronde | Melania Delai | Anca Alexia Todoni | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Melania Delai | Anca Alexia Todoni | |
1e Service % | 24/46 (52%) | 25/51 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/24 (83%) | 21/25 (84%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 4/26 (15%) |
Benutte Breakpoints | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/51 (51%) | 12/46 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 60/97 (62%) | 37/97 (38%) |
Dubbele fouten | 2 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melania Delai | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melania Delai | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Melania Delai | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-1 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Melania Delai | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melania Delai | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Anca Alexia Todoni | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melania Delai vs. Anca Alexia Todoni - onderlinge wedstrijden
18.11.20 | 1e ronde | Melania Delai | Anca Alexia Todoni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Melania Delai form & Anca Alexia Todoni form
Melania Delai - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |
Anca Alexia Todoni - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarina Zavatska | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Paoletti | 3-6, 6-0, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Alexandra Eala | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Mana Kawamura | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Dalila Jakupovic | 0-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Nadia Podoroska | - Anca Alexia Todoni - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Diane Parry | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Eva Vedder | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Cristina Dinu | 3-5, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Andreea Mitu | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Selena Janicijevic | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 0-1, - Anca Alexia Todoni - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Viktoriya Tomova | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |