WEDSTRIJD
13.11.19 | 1e ronde | Melania Delai | Sem Wensveen | 7-63, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Melania Delai | Sem Wensveen | |
1e Service % | 45/68 (66%) | 33/63 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/45 (53%) | 13/33 (39%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/23 (48%) | 12/30 (40%) |
Benutte Breakpoints | 7/7 (100%) | 6/11 (55%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/63 (60%) | 33/68 (49%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/131 (56%) | 58/131 (44%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
2 | ||
0-0 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Melania Delai | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Sem Wensveen | |
0-0, 15-0 | ||
Melania Delai | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Melania Delai | 3-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-2 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Melania Delai | 4-3 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-3 | Sem Wensveen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Melania Delai | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Holland
10.04.98, 25 Jaar
10.04.98, 25 Jaar
Melania Delai vs. Sem Wensveen - onderlinge wedstrijden
13.11.19 | 1e ronde | Melania Delai | Sem Wensveen | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Melania Delai form & Sem Wensveen form
Melania Delai - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Chia Yi Tsao | 6-73, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Rao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Tahiri | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Bergen | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Brandy Walker | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Eva Marie Voracek | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Eva Marie Voracek | 4-6, 7-65, 11-13 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Liisa Varul | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 6-2, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Forcisi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Camilla Zanolini | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Denisa Elena Plesa | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Michel | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
14.07.23 2e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Arina Bulatova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sabina Dadaciu | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail |
Sem Wensveen - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.05.21 1e ronde | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.21 Kwalif. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.02.21 Kwalif. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | wedstrijd detail | |
22.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.02.20 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.02.20 1e ronde | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |