WEDSTRIJD
28.10.19 | Kwalif. | Melanie Klaffner | Azaliya Badegyeva | 4-6, 6-3, 10-7 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
09.01.01, 23 Jaar
09.01.01, 23 Jaar
Melanie Klaffner vs. Azaliya Badegyeva - onderlinge wedstrijden
28.10.19 | Kwalif. | Melanie Klaffner | Azaliya Badegyeva | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Melanie Klaffner form & Azaliya Badegyeva form
Melanie Klaffner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Azaliya Badegyeva - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Aleksandra Pospelova | 6-3, 1-6, 0-4, - Azaliya Badegyeva - scratch | wedstrijd detail | |
10.03.20 Kwalif. | vs. Victoria Matasova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.10.19 Kwalif. | vs. Melanie Klaffner | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Brigitte Manceau | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Kazan - I. hard | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Maryna Zanevska | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-2, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Sabina Shaydullina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alena Nikishina | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhaylova | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kazan - I. hard | ||||
12.03.18 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.18 Kwalif. | vs. Polina Nazarchuk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Borodatova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
20.09.17 1e ronde | vs. Elina Vikhryanova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
11.09.17 Kwalif. | vs. Ina Kaufinger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairo - Clay | ||||
19.04.17 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Prosperi | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.04.17 Kwalif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail |