WEDSTRIJD
27.05.19 | Kwalif. | Melanie Klaffner | Jule Niemeier | 7-5, 7-61 | W25 Essen | Clay |
STATISTIEKEN
Melanie Klaffner | Jule Niemeier | |
1e Service % | 48/92 (52%) | 45/81 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/48 (67%) | 30/45 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/44 (48%) | 15/36 (42%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/81 (44%) | 39/92 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/173 (51%) | 84/173 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 6 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Melanie Klaffner | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jule Niemeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Melanie Klaffner | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Melanie Klaffner | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melanie Klaffner | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melanie Klaffner | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melanie Klaffner | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Jule Niemeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Melanie Klaffner | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Melanie Klaffner | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melanie Klaffner | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Jule Niemeier | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Melanie Klaffner | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Melanie Klaffner | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Jule Niemeier | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Melanie Klaffner | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Jule Niemeier | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melanie Klaffner vs. Jule Niemeier - onderlinge wedstrijden
27.05.19 | Kwalif. | Melanie Klaffner | Jule Niemeier | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | W25 Essen | Clay |
Melanie Klaffner form & Jule Niemeier form
Melanie Klaffner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Jule Niemeier - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Tamara Zidansek | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Storm Hunter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Hibino | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Jessica Pegula | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Varvara Gracheva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 Kwalif. | vs. Claire Liu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Caty McNally | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.24 Kwartfinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Thaisa Grana Pedretti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Whitney Osuigwe | 6-4, 5-7, 7-62 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Carol Zhao | 7-66, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Hanna Chang | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 2-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Ekaterina Alexandrova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Anna Blinkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Harriet Dart | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Renata Zarazua | 4-6, 7-5, 6-79 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Tikhonova | 6-74, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Elena Gabriela Ruse | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Clara Burel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
02.11.23 Kwartfinale | vs. Lea Boskovic | 1-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Martyna Kubka | 1-6, 6-3, Martyna Kubka - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |