WEDSTRIJD
24.04.19 | 1e ronde | Melanie Klaffner | Saumya Vig | 6-0, 6-1 | W15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Melanie Klaffner | Saumya Vig | |
1e Service % | 28/34 (82%) | 25/35 (71%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/28 (89%) | 10/25 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/6 (50%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/35 (60%) | 6/34 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 49/69 (71%) | 20/69 (29%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
India
13.02.95, 29 Jaar
16775 $
13.02.95, 29 Jaar
16775 $
Melanie Klaffner vs. Saumya Vig - onderlinge wedstrijden
24.04.19 | 1e ronde | Melanie Klaffner | Saumya Vig | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Melanie Klaffner form & Saumya Vig form
Melanie Klaffner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Jana Bojovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Agustina Chlpac | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Goncharova 2 | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Kozak | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Danielle Daley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Olga Danilova | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Annelin Bakker | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Salden | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 5-7, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 Kwalif. | vs. Angelica Moratelli | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Greco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 7-66, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg - Clay | ||||
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Amstelveen - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Michaela Laki | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sopo - Clay | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sofia Sanchez Molano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Lene | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dalma Galfi | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
28.09.22 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Helena Buchwald | 3-6, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
26.07.22 Kwalif. | vs. Chiara Scholl | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Pohle | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
19.07.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 0-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Nikola Breckova | 3-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noa Krznaric | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Saumya Vig - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ahmedabad - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Sara Sarinova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |