Moldaviƫ
24.04.96, 27 Jaar
24.04.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Iana Tishchenko vs. Melanie Stokke - onderlinge wedstrijden
12.02.19 | 1e ronde | Melanie Stokke | Iana Tishchenko | 7-60, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Iana Tishchenko form & Melanie Stokke form
Iana Tishchenko - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 1-4, - Iana Tishchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Rylatt | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Zehnder | 6-4, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Eliz Maloney | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Paykoc | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, - Iana Tishchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
04.11.19 Kwalif. | vs. Carla Touly | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marika Jones | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
10.06.19 Kwalif. | vs. Estella Jaeger | 1-6, 0-4, - Iana Tishchenko - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Hard | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Noelia Zeballos | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Seone Mendez | 0-5, - Iana Tishchenko - scratch | wedstrijd detail | |
23.04.19 Kwalif. | vs. Paulina Jastrzebska | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Urelli Rinaldi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Arabella Koller | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Tunis - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shalimar Talbi | 6-4, 3-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.19 1e ronde | vs. Melanie Stokke | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bizhukova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
15.11.18 2e ronde | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 0-2, - Iana Tishchenko - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Iulia Bianca Ilinca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
08.11.18 2e ronde | vs. Victoria Kalaitzis | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Nadia Brunzlow | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
19.09.18 1e ronde | vs. Petia Arshinkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Frydek Mistek - Clay | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Falkowska | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zita Kovacs | 7-61, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Camelia-Elena Hristea | 2-6, 0-2, - Iana Tishchenko - scratch | wedstrijd detail | |
20.08.18 Kwalif. | vs. Andreia Beberechi | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Suk | 7-63, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail |
Melanie Stokke - laatste wedstrijden
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 Kwalif. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.21 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.21 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - scratch | wedstrijd detail |