WEDSTRIJD
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Melanie Stokke | Verena Meliss | 3-6, 6-2, 10-1 | W60 Hechingen | Clay |
STATISTIEKEN
Melanie Stokke | Verena Meliss | |
1e Service % | 43/73 (59%) | 38/52 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/43 (70%) | 24/38 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/30 (53%) | 7/14 (50%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/52 (40%) | 27/73 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/125 (54%) | 58/125 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Melanie Stokke | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
0-1 | Verena Meliss | |
0-0 | ||
Melanie Stokke | 0-2 | |
0-3 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-4 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Melanie Stokke | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0 | ||
Melanie Stokke | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Melanie Stokke | 1-0 | |
0-0, 15-0 | ||
2-0 | Verena Meliss | |
0-0, 0-15 | ||
Melanie Stokke | 3-0 | |
0-0, 0-30 | ||
3-1 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melanie Stokke | 4-1 | |
0-0 | ||
4-2 | Verena Meliss | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Melanie Stokke | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Verena Meliss | |
0-0, 2-0, 3-0, 4-0, 6-1, 7-1 | ||
10-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melanie Stokke vs. Verena Meliss - onderlinge wedstrijden
05.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Melanie Stokke | Verena Meliss | 3-6, 6-2, 10-1 | wedstrijd detail | W60 Hechingen | Clay |
Melanie Stokke form & Verena Meliss form
Melanie Stokke - laatste wedstrijden
W25 Perugia - Clay | ||||
20.07.22 1e ronde | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.07.22 Kwalif. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | wedstrijd detail | |
W60+H Rome - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
16.07.21 Kwartfinale | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.07.21 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Hard | ||||
09.07.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.07.21 2e ronde | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.07.21 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.07.21 Kwalif. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Palma - Hard | ||||
01.07.21 2e ronde | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.21 1e ronde | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.06.21 Kwalif. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Porto - Hard | ||||
22.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
18.06.21 Kwartfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.06.21 2e ronde | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.21 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H La - Clay | ||||
10.05.21 Kwalif. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100+H Dubai - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - scratch | wedstrijd detail |
Verena Meliss - laatste wedstrijden
W75 Chiasso - Clay | ||||
16.04.24 Kwalif. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Kravchenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Santa - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Anne Schaefer | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Oana Gavrila | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Martina Maria Bovio | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Candela Vazquez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Alexandra Vasilyeva | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Florencia Belen Moron | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Mariam Atia | 7-68, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
25.01.24 3e ronde | vs. Solana Sierra | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Ana Candiotto | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Oana Georgeta Simion | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Elisabeth Iila | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Giulia Carbonaro | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-3, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Lian Tran | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 6-76, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 7-5, 3-0, Kathleen Kanev - scratch | wedstrijd detail |