WEDSTRIJD
12.05.18 | Halve finale | Melis Sezer | Shelly Bereznyak | 2-6, 7-65, 6-2 | Sajur | Hard |
STATISTIEKEN
Melis Sezer | Shelly Bereznyak | |
1e Service % | 100/118 (85%) | 83/100 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 54/100 (54%) | 41/83 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/18 (39%) | 8/17 (47%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 7/17 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 51/100 (51%) | 57/118 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/218 (51%) | 106/218 (49%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Melis Sezer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Melis Sezer | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melis Sezer | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Melis Sezer | 1-4 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Melis Sezer | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-5 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Melis Sezer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melis Sezer | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Melis Sezer | 4-1 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Melis Sezer | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Melis Sezer | 5-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Melis Sezer | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Melis Sezer | 5-4 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Melis Sezer | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melis Sezer | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
3 | ||
0-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 15-40, 30-40 | ||
Melis Sezer | 1-1 | |
Melis Sezer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melis Sezer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Shelly Bereznyak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Melis Sezer | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Melis Sezer vs. Shelly Bereznyak - onderlinge wedstrijden
12.05.18 | Halve finale | Melis Sezer | Shelly Bereznyak | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | Sajur | Hard |
Melis Sezer form & Shelly Bereznyak form
Melis Sezer - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vrnjacka - Clay | ||||
19.09.22 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
13.09.22 Kwalif. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.22 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Shelly Bereznyak - laatste wedstrijden
W15 Champaign - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Maria Sholokhova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.11.22 Kwalif. | vs. Mary Lewis | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 3-4, - Shelly Bereznyak - scratch | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Nicole Nadel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Zlata Yankovskaya | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alian Zack | 6-3, 2-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
08.06.21 1e ronde | vs. Patricija Paukstyte | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Maria Krupenina | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
23.03.21 Kwalif. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Saara Orav | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Dolzhenko | 4-6, 6-0, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.03.21 Kwalif. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Joanne Zuger | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Ivana Sebestova | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
04.11.20 1e ronde | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.11.20 Kwalif. | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 1-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
W15 Lousada - I. hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
11.08.20 1e ronde | vs. Lina Glushko | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Nicole Khirin | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |