Sweden
23.04.00, 24 Jaar
10270 $
23.04.00, 24 Jaar
10270 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Canada
06.10.00, 23 Jaar
06.10.00, 23 Jaar
Melis Yasar vs. Maria Tanasescu - onderlinge wedstrijden
12.03.19 | Kwalif. | Melis Yasar | Maria Tanasescu | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Melis Yasar form & Maria Tanasescu form
Melis Yasar - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.07.22 2e ronde | vs. Xinxin Yao | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.22 1e ronde | vs. Ferdaous Bahri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Olsson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.06.22 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.03.22 Kwartfinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.22 2e ronde | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Helsingborg - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Julia Riera | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.07.21 1e ronde | vs. Aubane Droguet | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 Kwalif. | vs. Gianna Pielet | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 6-3, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Zaar | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Mikaca | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-74, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Dubai - Hard | ||||
29.03.21 Kwalif. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.03.21 Kwalif. | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.21 2e ronde | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Maria Tanasescu - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
14.10.20 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.10.20 1e ronde | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.09.20 1e ronde | vs. Rita Atik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.09.20 1e ronde | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
14.11.19 1e ronde | vs. Maribella Zamarripa | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Guatemala - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Mara Schmidt | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naomi Broady | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Kennedy Shaffer | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Curtea - Clay | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Bojana Klincov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vrnjacka - Clay | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Szabina Szlavikovics | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Anastasia Vdovenco | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
24.07.19 1e ronde | vs. Iveta Dapkute | 2-6, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
20.07.19 Halve finale | vs. Suzan Lamens | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Fanny Ostlund | 6-1, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.19 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Katriin Saar | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Olga Brozda | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Carlista Mohammed | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tacarigua - I. hard | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Breana Stampfli | 6-3, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.05.19 Kwartfinale | vs. Lea Tholey | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Ani Vangelova | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.04.19 1e ronde | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
23.04.19 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Silvia Njiric | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Gabriela Horackova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Eline Audenaert | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.03.19 Kwalif. | vs. Anfisa Danilchenko | 2-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle De Groot | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
19.03.19 Kwalif. | vs. Bojana Klincov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |