WEDSTRIJD
25.02.20 | 1e ronde | Merel Hoedt | Nastja Kolar | 6-0, 6-4 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Merel Hoedt | Nastja Kolar | |
1e Service % | 43/61 (70%) | 29/59 (49%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 19/29 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/18 (61%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/11 (45%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/59 (51%) | 24/61 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 67/120 (56%) | 53/120 (44%) |
Dubbele fouten | 4 | 5 |
Aces | 2 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
2-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Merel Hoedt | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Merel Hoedt | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
Merel Hoedt | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Nastja Kolar | |
Merel Hoedt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Merel Hoedt | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Nastja Kolar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Merel Hoedt | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Nastja Kolar | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Merel Hoedt | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Merel Hoedt vs. Nastja Kolar - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | 1e ronde | Merel Hoedt | Nastja Kolar | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
03.10.18 | 2e ronde | Nastja Kolar | Merel Hoedt | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Lagos | Hard |
Merel Hoedt form & Nastja Kolar form
Merel Hoedt - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Enola Chiesa | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Margot Phanthala | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Lulu Sun | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jokic | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Yasmin Ezzat | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-76, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 6-1, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liz Badde | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Mia Pohankova | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Polina Kudermetova | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Mansfield | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lian Tran | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Denislava Glushkova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail |
Nastja Kolar - laatste wedstrijden
W25 Sibenik - Clay | ||||
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Liv Sumak | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | - Nastja Kolar - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Varna - Clay | ||||
15.09.22 2e ronde | vs. Yoana Radulova | 0-6, - Nastja Kolar - scratch | wedstrijd detail | |
13.09.22 1e ronde | vs. Anastasia Aleksandra Nikolova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
04.09.22 Halve finale | vs. Alina Granwehr | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.22 Kwartfinale | vs. Ioana Gaspar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Elena Gemovic | 6-1, 3-4, Elena Gemovic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
17.10.21 Finale | vs. Martha Matoula | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.10.21 Halve finale | vs. Julia Terziyska | 5-0, Julia Terziyska - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.21 Kwartfinale | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Katerina Dimitrova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Anna Brogan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
19.09.21 Finale | vs. Chiara Catini | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.21 Halve finale | vs. Dia Evtimova | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Gabriela Duca | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Yoana Moneva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Helene Pellicano | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Anna Siskova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Magali Kempen | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Grodzisk - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-1, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Jessica Pieri | 6-1, 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
01.06.21 Kwalif. | vs. Raluca Georgiana Serban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Makoric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
25.05.21 Kwalif. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail |