INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Martina Capurro Taborda vs. Mia Eklund - onderlinge wedstrijden
22.06.17 | 2e ronde | Mia Eklund | Martina Capurro Taborda | 6-2, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | Hammamet | Clay |
Martina Capurro Taborda form & Mia Eklund form
Martina Capurro Taborda - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Paula Ormaechea | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuliia Starodubtseva | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
29.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Lansere | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Vacaria - Clay | ||||
14.12.23 Kwartfinale | vs. Francisca Jorge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Matilde Jorge | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Camilla Bossi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Robin Montgomery | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Taly Licht | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
26.11.23 Finale | vs. Ajla Tomljanovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Nadia Podoroska | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Carole Monnet | 7-67, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mendoza - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Victoria Rodriguez | 7-66, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Lujan - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Selena Janicijevic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Berta Bonardi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-0, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Chiara Di Genova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Junin - Clay | ||||
06.08.23 Finale | vs. Solana Sierra | 3-6, 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.23 Halve finale | vs. Miriana Tona | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Fernanda Labrana | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |
Mia Eklund - laatste wedstrijden
W25 Khimki - I. hard | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bolton - I. hard | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.03.19 1e ronde | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
14.03.19 2e ronde | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.19 1e ronde | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
29.11.18 2e ronde | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.18 1e ronde | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
23.11.18 Kwartfinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.18 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.18 1e ronde | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
16.11.18 2e ronde | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | wedstrijd detail | |
15.11.18 1e ronde | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
08.11.18 2e ronde | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.18 1e ronde | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
08.10.18 Kwalif. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
01.10.18 Kwalif. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Obidos - Carpet | ||||
24.09.18 Kwalif. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lisbon - Hard | ||||
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montreux - Clay | ||||
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chiswick - Hard | ||||
06.08.18 Kwalif. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
El Espinar - Hard | ||||
31.07.18 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.07.18 Kwalif. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Madrid - Clay | ||||
20.06.18 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - scratch | wedstrijd detail | |
18.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.06.18 Kwalif. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
15.06.18 Kwartfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |