WEDSTRIJD
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Mia Repac | Anna Ureke | 6-3, 4-0, - scratch | W25 Perth | Hard |
STATISTIEKEN
Australia
25.04.04, 19 Jaar
25.04.04, 19 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Mia Repac vs. Anna Ureke - onderlinge wedstrijden
16.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Mia Repac | Anna Ureke | 6-3, 4-0, Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | W25 Perth | Hard |
Mia Repac form & Anna Ureke form
Mia Repac - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 3-6, 2-4, - Mia Repac - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
07.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Qinwen Zheng | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
21.12.22 2e ronde | vs. Katherine Sebov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.22 1e ronde | vs. Danielle Badman | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
17.12.22 Halve finale | vs. Jade Otway | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.12.22 2e ronde | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.12.22 Kwartfinale | vs. Zuzana Zlochova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.12.22 1e ronde | vs. Shona Nakano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 Kwalif. | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Na Dong | 4-6, 6-1, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Nathalie Mokhtar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Martina Smolenova | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Rinad Radwan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Darina Kamenoff | 6-76, 6-0, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darwin - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.09.22 Kwartfinale | vs. Xinxin Yao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Marie Villet | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.22 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.22 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Naila Krifa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.08.22 Kwartfinale | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.08.22 2e ronde | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Teja Tirunelveli | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Swierczynska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
24.07.22 Kwartfinale | vs. Chisa Hosonuma | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Anna Ureke - laatste wedstrijden
W50 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 3e ronde | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Bengaluru - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Bodrum - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
15.04.23 Kwartfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.04.23 1e ronde | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
07.04.23 Kwartfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - scratch | wedstrijd detail | |
06.04.23 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.04.23 2e ronde | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.23 2e ronde | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.23 1e ronde | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail |