WEDSTRIJD
18.06.19 | Kwalif. | Michaela Bayerlova | Svenja Ochsner | 3-6, 6-2, 10-6 | W25 Klosters | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michaela Bayerlova vs. Svenja Ochsner - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | Kwalif. | Michaela Bayerlova | Svenja Ochsner | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | W25 Klosters | Clay |
Michaela Bayerlova form & Svenja Ochsner form
Michaela Bayerlova - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Lilian Poling | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Campinas - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Berta Bonardi | 7-61, 7-63 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jana Bojovic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Olivia Gram | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Spring - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Kate Fakih | 6-4, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aspen Schuman | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W50 Mexico - Hard | ||||
22.02.24 Kwartfinale | vs. Jamie Loeb | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Kayla Cross | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Hanna Chang | 7-65, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Anna Frey | 6-4, 1-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Kayla Cross | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 6-1, 6-75, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Irapuato - Hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Daavettila | 6-4, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kristina Voznyak | 0-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Mio Mushika | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Ruby Young | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
15.12.23 Halve finale | vs. Mao Mushika | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.12.23 2e ronde | vs. Tahlia Kokkinis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.12.23 Kwartfinale | vs. Yuka Hosoki | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Darya Astakhova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 7-67 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Svenja Ochsner - laatste wedstrijden
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Anna Ukolova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.07.21 Kwalif. | vs. Milana Maslenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofiko Zeikidze | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
22.06.21 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jonkoping - Clay | ||||
15.06.21 1e ronde | vs. Federica Di Sarra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.21 Kwalif. | vs. Elena Jamshidi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Mitteregger | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
10.06.21 2e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.06.21 1e ronde | vs. Chloe Cirotte | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
05.05.21 1e ronde | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonia Samudio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.05.21 Kwalif. | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
05.04.21 Kwalif. | vs. Vivian Heisen | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 6-2, Irina Fetecau - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Ruppert | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Lissi Kubre | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.21 Finale | vs. Sabine Rutlauka | 7-64, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.21 Halve finale | vs. Linda Noskova | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.21 Kwartfinale | vs. Alina Charaeva | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.21 2e ronde | vs. Naomi Broady | 6-3, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.21 1e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
17.02.21 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.21 Kwalif. | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ntokozo Zungu | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Potchefstroom - Hard | ||||
08.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leigh Van Zyl | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 3-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 1e ronde | vs. Daria Lopatetskaya | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |