Michaela Haet vs. Margarita Lazareva 02.05.2017

Michaela Haet vs. Margarita Lazareva 02.05.2017 - Hua Hin - confrontatie

WEDSTRIJD

02.05.171e rondeMichaela Haet Margarita Lazareva 6-2, 6-4 Thailand Hua Hin Hard

STATISTIEKEN

Michaela HaetMargarita Lazareva
1e Service %59/72 (82%)45/73 (62%)
Punten gewonnen met 1e Service36/59 (61%)22/45 (49%)
Punten gewonnen met 2e Service5/13 (38%)12/28 (43%)
Benutte Breakpoints5/12 (42%)2/13 (15%)
Punten gewonnen met ontvangen39/73 (53%)31/72 (43%)
Totaal aantal gewonnen punten80/145 (55%)65/145 (45%)
Dubbele fouten110
Aces01

STATISTIEKEN

6-4

Michaela Haet
Australia
12.02.99, 21 Jaar




859
16
10825 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
10.10.90, 29 Jaar




899
18
123508 $
Margarita Lazareva
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Michaela Haet vs. Margarita Lazareva - onderlinge wedstrijden

02.05.171e rondeMichaela HaetMargarita Lazareva6-2, 6-4 wedstrijd detailThailand Hua Hin Hard

Michaela Haet - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
30.06.20
1e ronde
vs. Lisa Mays4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.06.20
1e ronde
vs. Zara Brankovic1-6, 6-2, 10-7 overwinningwedstrijd detail
USA Houston - Hard
12.11.18
1e ronde
vs. Varvara Lepchenko4-6, 6-73 nederlaagwedstrijd detail
Hongkong Hong Kong - Hard
12.07.18
Kwartfinale
vs. Sakura Hosogi7-5, 3-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
11.07.18
2e ronde
vs. Akari Inoue6-2, 7-66 overwinningwedstrijd detail
10.07.18
1e ronde
vs. Sheena Jade Masuda Karrasch6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Australia Playford - Hard
02.01.18
1e ronde
vs. Basak Eraydin4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Australian Open - Hard
12.12.17
1e ronde
vs. Tammi Patterson6-4, 0-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
USA Tyler - Hard
30.10.17
1e ronde van de kwal.
vs. Ksenia Laskutova2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Thailand Hua Hin - Hard
25.07.17
1e ronde
vs. Yana Sizikova2-6, 6-78 nederlaagwedstrijd detail
24.07.17
Kwalif.
vs. Yuki Naito6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
24.07.17
2e ronde van de kwal.
vs. Rishika Sunkara6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Thailand Hua Hin - Hard
20.07.17
Kwartfinale
vs. Hua-Chen Lee2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
19.07.17
2e ronde
vs. Genevieve Lorbergs6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
18.07.17
1e ronde
vs. Ivana Popovic6-3, 3-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Thailand Hua Hin - Hard
15.07.17
Finale
vs. Chieh-Yu Hsu6-2, 6-75, 7-5 overwinningwedstrijd detail
14.07.17
Halve finale
vs. Se-Hyun Kim6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.07.17
Kwartfinale
vs. Apichaya Runglerdkriangkrai6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
12.07.17
2e ronde
vs. Bunyawi Thamchaiwat6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
10.07.17
1e ronde
vs. Genevieve Lorbergs4-6, 7-5, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Taipei (CHN) Taipei - Hard
20.06.17
1e ronde
vs. Katherine Ip6-1, 0-1, - Michaela Haet - scratchnederlaagwedstrijd detail
Japan Kofu - Hard
16.06.17
Kwartfinale
vs. Olivia Tjandramulia6-2, 6-76, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.06.17
2e ronde
vs. Na-Ri Kim6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.06.17
1e ronde
vs. Haruna Arakawa6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
12.06.17
Kwalif.
vs. Sae Haraguchi6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
12.06.17
1e ronde van de kwal.
vs. Eimi Friant6-0, 7-62 overwinningwedstrijd detail
12.06.17
2e ronde van de kwal.
vs. Chinatsu Shimizu6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Thailand Hua Hin - Hard
11.05.17
Kwartfinale
vs. Jacqueline Cako6-75, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
10.05.17
2e ronde
vs. Haruka Kaji6-2, 3-6, 6-1 overwinningwedstrijd detail
07.05.17
1e ronde
vs. Ying Zhang6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail

Margarita Lazareva - laatste wedstrijden

Russia W15 Kazan - I. hard
11.03.20
1e ronde
vs. Ekaterina Reyngold2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia W25 Moscow - I. hard
24.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Eva Garkusha3-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
18.02.20
Kwalif.
vs. Mariana Drazic2-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
17.02.20
2e ronde van de kwal.
vs. Kamila Kerimbayeva6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
16.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Alisa Axyanova6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
14.02.20
1e ronde
vs. Antonia Schmidt3-6, 7-65, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
04.02.20
1e ronde
vs. Julyette Steur3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
29.01.20
1e ronde
vs. Aurora Zantedeschi3-6, 6-3, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
08.01.20
1e ronde
vs. Sapfo Sakellaridi3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
18.12.19
1e ronde
vs. Michaela Bayerlova1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
15.12.19
1e ronde
vs. Anastasia Nefedova1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
13.11.19
1e ronde
vs. Anne-Sophie Morandais4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Sharm - Hard
07.11.19
2e ronde
vs. Anastasia Grymalska4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
05.11.19
1e ronde
vs. Heydi Doldan6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Georgia W15 Telavi - Clay
15.10.19
1e ronde
vs. Pia Brglez6-4, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Georgia W15 Telavi - Clay
08.10.19
1e ronde
vs. Doroteja Joksovic7-66, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Ukraine W15 Chornomorsk - Clay
02.10.19
1e ronde
vs. Anna Martemyanova6-2, 4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
27.09.19
Kwartfinale
vs. Zoziya Kardava2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.09.19
2e ronde
vs. Dona Abo Habaga6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
24.09.19
1e ronde
vs. Minami Akiyama6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
18.09.19
1e ronde
vs. Sem Wensveen7-5, 6-74, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
13.09.19
Kwartfinale
vs. Sandra Samir0-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
12.09.19
2e ronde
vs. Minami Akiyama6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
11.09.19
1e ronde
vs. Angelika Shapovalova3-6, 6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Ukraine W15 Bucha - Clay
05.09.19
2e ronde
vs. Margarita Ignatjeva6-74, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
04.09.19
1e ronde
vs. Sonya Kovalenko6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Georgia W15 Batumi - Hard
29.08.19
2e ronde
vs. Anastasia Zolotareva3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
28.08.19
1e ronde
vs. Urszula Nebelska3-6, 6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Russia W15 Moscow - Clay
19.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Ani Amiraghyan2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Russia W15 Moscow - Clay
13.08.19
1e ronde
vs. Vlada Koval0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
<