United Kingdom
08.06.00, 23 Jaar
08.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
28.04.97, 26 Jaar
28.04.97, 26 Jaar
Graziella Barrett vs. Micheline Aubuchon - onderlinge wedstrijden
12.11.18 | Kwalif. | Micheline Aubuchon | Graziella Barrett | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Monastir | Hard |
Graziella Barrett form & Micheline Aubuchon form
Graziella Barrett - laatste wedstrijden
W25 Loughborough - I. hard | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmijn Gimbrere | 0-5, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Gemovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lydia Besbalta | 3-5, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nicol Benesova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Ivaldo | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Bertoloni | 0-6, 0-3, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Jelusic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
22.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Szostak | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pia Lovric | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jantje Tilbuerger | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.03.20 Kwalif. | vs. Naima Karamoko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
26.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.12.19 Kwalif. | vs. Yana Mogilnitskaya | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rapelang Danielle Sebata | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Tamara Curovic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Delfosse | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joanna Tomera | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ambre Feder | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 Kwalif. | vs. Rita Atik | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Kaiser | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sveva Mazzari | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
03.06.19 Kwalif. | vs. Sarina Kang | 3-6, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
28.05.19 Kwalif. | vs. Margaux Orange | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 1-6, 0-2, - Graziella Barrett - scratch | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
19.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Amel Sammari | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Micheline Aubuchon - laatste wedstrijden
W15 Champaign - Hard | ||||
07.11.22 Kwalif. | vs. Mckenna Schaefbauer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Macon - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
10.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mary Lewis | 4-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anita Sahdiieva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
26.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vecic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Saskatoon - Hard | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Savanna Ly | 4-6, 1-4, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Fountain - Hard | ||||
04.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Borruel | - Micheline Aubuchon - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Megan Mccray | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.06.22 Kwalif. | vs. Megan Mccray | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Makenna Thiel | 2-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Daria Kuczer | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 Kwalif. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miah Webb | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Malaika Rapolu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amani Shah | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Solymar Colling | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Catherine Aulia | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.05.22 Kwalif. | vs. Juliette Daries | 6-3, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sumvruta Iyengar | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pei-Chi Lee | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nottingham - Hard | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
05.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 0-6, 0-4, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Pretoria - Hard | ||||
29.03.22 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-3, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Salinas - Hard | ||||
07.03.22 Kwalif. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maelys Bougrat | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
28.02.22 Kwalif. | vs. Eleana Yu | 0-6, 1-4, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Stosljevic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tucson - Hard | ||||
18.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stacey Fung | 0-5, - Micheline Aubuchon - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Las - Hard | ||||
05.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Gabueva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |