WEDSTRIJD
18.06.19 | Kwalif. | Michika Ozeki | Plobrung Plipuech | 6-1, 6-2 | W25 Jakarta | Hard |
STATISTIEKEN
Michika Ozeki | Plobrung Plipuech | |
1e Service % | 29/41 (71%) | 32/42 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/29 (76%) | 11/32 (34%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/12 (58%) | 6/10 (60%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/42 (60%) | 12/41 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/83 (65%) | 29/83 (35%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michika Ozeki | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michika Ozeki | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michika Ozeki | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Michika Ozeki | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Michika Ozeki | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Michika Ozeki | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Michika Ozeki | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Plobrung Plipuech | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Michika Ozeki vs. Plobrung Plipuech - onderlinge wedstrijden
18.06.19 | Kwalif. | Michika Ozeki | Plobrung Plipuech | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Jakarta | Hard |
Michika Ozeki form & Plobrung Plipuech form
Michika Ozeki - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Plobrung Plipuech - laatste wedstrijden
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 6-0, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
29.07.19 Kwalif. | vs. Mei Xu Wu | 6-4, Mei Xu Wu - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nonthaburi - Hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Watsachol Sawatdee | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 2-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Jakarta - Hard | ||||
18.06.19 Kwalif. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Likhitha Kalava | 6-3, 4-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
12.08.18 Kwalif. | vs. Lou Brouleau | 2-6, 6-3, 0-5, - Plobrung Plipuech - scratch | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Palha | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
04.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Fanny Stollar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
15.08.17 1e ronde | vs. Chin-Wei Chan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
07.08.17 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jiaxue Zang | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. Michiru Furuya | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.11.16 1e ronde | vs. Yukina Saigo | 7-63, 3-6, 1-4, - Plobrung Plipuech - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
23.11.16 2e ronde | vs. Varunya Wongteanchai | 7-5, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.16 1e ronde | vs. Komola Umarova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
21.10.16 Halve finale | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.10.16 Kwartfinale | vs. Di Zhao | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.10.16 2e ronde | vs. Madison Bourguignon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.16 1e ronde | vs. Chompoothip Jandakate | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
10.10.16 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 4-6, 3-4, - Plobrung Plipuech - scratch | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
06.10.16 Kwartfinale | vs. Hanyu Guo | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.10.16 2e ronde | vs. Jiaxi Lu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde | vs. Yuenu Li | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.09.16 1e ronde | vs. Nicha Lertpitaksinchai | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.09.16 Kwalif. | vs. Yixuan Li | 5-7, 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
22.09.16 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.16 2e ronde | vs. Miyabi Inoue | 7-65, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail |