WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Mihaela Djakovic | Alice Rame | 6-4, 1-6, 10-8 | W25+H Tunis | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mihaela Djakovic vs. Alice Rame - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Mihaela Djakovic | Alice Rame | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | W25+H Tunis | Clay |
Mihaela Djakovic form & Alice Rame form
Mihaela Djakovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Alice Rame - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Angelica Sara | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Julia Middendorf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Simunyu | 1-6, 6-2, 11-9 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Daniela Vismane | 6-2, 4-6, - Alice Rame - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anja Stankovic | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Doga Turkmen | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Martina Colmegna | 6-4, 6-73, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Daria Yesypchuk | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Mayuka Aikawa | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Solana Sierra | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Ylena In-Albon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
18.01.24 3e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Ania Hertel | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Xinyu Gao | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Harmony Tan | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Marie Benoit | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail |