WEDSTRIJD
04.09.20 | 1e ronde | Mihaela Djakovic | Cemre Anil | 6-0, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Cemre Anil | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Mihaela Djakovic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
4-0 | Cemre Anil | |
0-0 | ||
Mihaela Djakovic | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Cemre Anil | |
0-0, 30-0 | ||
Mihaela Djakovic | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Cemre Anil | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Cemre Anil | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
Mihaela Djakovic | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-1 | Cemre Anil | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40, 40-40 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mihaela Djakovic vs. Cemre Anil - onderlinge wedstrijden
04.09.20 | 1e ronde | Mihaela Djakovic | Cemre Anil | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
12.12.18 | 1e ronde | Mihaela Djakovic | Cemre Anil | 6-1, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
07.12.18 | 1e ronde | Cemre Anil | Mihaela Djakovic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Antalya | Hard |
Mihaela Djakovic form & Cemre Anil form
Mihaela Djakovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Cemre Anil - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.21 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.21 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.01.21 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 Kwalif. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |