WEDSTRIJD
18.12.19 | 1e ronde | Mihaela Djakovic | Mariam Dalakishvili | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Mihaela Djakovic | Mariam Dalakishvili | |
1e Service % | 36/58 (62%) | 47/71 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/36 (69%) | 25/47 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/71 (54%) | 23/58 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/129 (57%) | 56/129 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 8 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Mihaela Djakovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40 | ||
1-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40 | ||
5-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
2 | ||
Mihaela Djakovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP] | ||
0-1 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-40 | ||
Mihaela Djakovic | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Mihaela Djakovic | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Mariam Dalakishvili | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mihaela Djakovic vs. Mariam Dalakishvili - onderlinge wedstrijden
18.12.19 | 1e ronde | Mihaela Djakovic | Mariam Dalakishvili | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Mihaela Djakovic form & Mariam Dalakishvili form
Mihaela Djakovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mariam Dalakishvili - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Eudice Wong Chong | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Gaia Squarcialupi | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Almaty - Hard | ||||
26.08.21 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Victoria Bosio | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.21 1e ronde | vs. Vanda Lukacs | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Telavi - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Iuliia Nikitina | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.06.21 1e ronde | vs. Julie Belgraver | 0-4, - Mariam Dalakishvili - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.06.21 2e ronde | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.06.21 1e ronde | vs. Vivien Sandberg | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
05.06.21 Halve finale | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Tamara Curovic | 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.06.21 1e ronde | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Daria Lodikova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
20.05.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.05.21 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
17.04.21 Halve finale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.04.21 2e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 2-0, Ksenia Laskutova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Sabine Rutlauka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.21 Kwalif. | vs. Jenna Defalco | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ayano Shimizu | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Olga Helmi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |