WEDSTRIJD
28.08.20 | 1e ronde | Mihaela Djakovic | Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mariana Drazic | |
Mihaela Djakovic | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Mariana Drazic | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Mariana Drazic | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Mihaela Djakovic | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
5-1 | Mariana Drazic | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mihaela Djakovic | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Mariana Drazic | |
0-0 | ||
Mihaela Djakovic | 1-1 | |
2-1 | Mariana Drazic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mihaela Djakovic | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Mariana Drazic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mihaela Djakovic | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Mariana Drazic | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mihaela Djakovic vs. Mariana Drazic - onderlinge wedstrijden
28.08.20 | 1e ronde | Mihaela Djakovic | Mariana Drazic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Mihaela Djakovic form & Mariana Drazic form
Mihaela Djakovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
29.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Mariana Drazic - laatste wedstrijden
W15 Sibenik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Iva Ivanova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Lois Boisson | 2-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Split - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Natalia Szabanin | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 7-5, 4-6, 0-2, - Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Dilara Okur | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Helsinki - I. hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Julita Saner | 2-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Stella Jurina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nuppu Palm | 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asli Oktay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sibenik - Clay | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Dea Herdzelas | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Karine Sarkisova | 7-65, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 2-6, 0-2, - Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
09.09.22 Kwartfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.22 2e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
09.08.22 1e ronde | vs. Audrey Albie | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
26.07.22 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.07.22 Kwalif. | vs. Marina Benito | 6-74, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Berges | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 0-3, - Mariana Drazic - scratch | wedstrijd detail | |
Makarska - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Julia Grabher | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Tara Wurth | 1-0, Tara Wurth - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Zagreb - Clay | ||||
25.04.22 Kwalif. | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Marie Temin | 4-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail |