WEDSTRIJD
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Mihaela Djakovic | Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | W15 Castellon | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
01.11.99, 24 Jaar
01.11.99, 24 Jaar
Mihaela Djakovic vs. Nora Ayala Serra - onderlinge wedstrijden
01.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Mihaela Djakovic | Nora Ayala Serra | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Castellon | Clay |
Mihaela Djakovic form & Nora Ayala Serra form
Mihaela Djakovic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - scratch | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 1e ronde | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Nora Ayala Serra - laatste wedstrijden
W15 Valencia - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Ferrer Perez | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Fiona Codino | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Borkop | 4-6, 7-62, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Jiho Shin | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.12.21 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 Kwalif. | vs. Judith Hernandez Miranda | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Thiemke | Olivia Thiemke - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 0-6, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Aurora Urso | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.21 1e ronde | vs. Olga Saez Larra | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.08.21 Kwalif. | vs. Valentina Losciale | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Julita Saner | 7-64, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paola Moreno Bautista | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Las - Clay | ||||
23.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mihaela Djakovic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Platja - Clay | ||||
26.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ariadna Briones Ginesta | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15+H Amiens - Clay | ||||
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mylene Halemai | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
05.02.20 1e ronde | vs. Annick Melgers | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.02.20 Kwalif. | vs. Blanca Cortijo Parreno | 7-62, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wanfercee - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Casteleyn | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |