WEDSTRIJD
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Mihaela Lorena Marculescu | Eva Garkusha | 6-3, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
13.09.00, 23 Jaar
13.09.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.01.02, 22 Jaar
12.01.02, 22 Jaar
Mihaela Lorena Marculescu vs. Eva Garkusha - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | 1e ronde van de kwal. | Mihaela Lorena Marculescu | Eva Garkusha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Mihaela Lorena Marculescu form & Eva Garkusha form
Mihaela Lorena Marculescu - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
24.04.19 Kwalif. | vs. Agata Bachanek | 3-6, 0-3, - Mihaela Lorena Marculescu - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 7-61, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Joanne Zuger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 3-0, Fanny Ostlund - scratch | wedstrijd detail | |
09.04.19 Kwalif. | vs. Linda Prenkovic | 6-2, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
31.10.18 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Victoria Kan | 3-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 Kwalif. | vs. Camelia-Elena Hristea | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Ange Oby Kajuru | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bianca Behulova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Irina Fetecau | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
12.07.18 2e ronde | vs. Denise-Antonela Stoica | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.07.18 1e ronde | vs. Gabriela Nicole Tatarus | 2-6, 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
Focsani - Clay | ||||
04.07.18 2e ronde | vs. Bianca Turati | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.07.18 1e ronde | vs. Raluca Maria Tudorache | 4-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curtea De - Clay | ||||
28.06.18 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.06.18 Kwalif. | vs. Simona Ogescu | 6-4, 6-74, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Iulia Savescu | 6-74, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Reza Timmerman | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
U.S. Open - Hard | ||||
05.09.17 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.17 1e ronde | vs. Angelica Blake | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
15.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alena Fomina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
08.07.17 1e ronde | vs. Sofya Lansere | 7-64, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
28.06.17 2e ronde | vs. Nicoleta Dascalu | - | wedstrijd detail | |
27.06.17 1e ronde | vs. Carmen Roxana Manu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
21.01.17 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Galati - Clay | ||||
18.08.16 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
17.08.16 1e ronde | vs. Dorien Cuypers | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
06.07.15 2e ronde | vs. Andreea Rosca | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Eva Garkusha - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
30.01.24 Kwalif. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Dubai - Hard | ||||
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - scratch | wedstrijd detail |