WEDSTRIJD
13.06.17 | 1e ronde | Miharu Imanishi | Alison Bai | 6-2, 6-0 | Kofu | Hard |
STATISTIEKEN
Miharu Imanishi | Alison Bai | |
1e Service % | 27/40 (68%) | 21/41 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/27 (85%) | 11/21 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/13 (46%) | 3/20 (15%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/41 (66%) | 11/40 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miharu Imanishi vs. Alison Bai - onderlinge wedstrijden
21.04.19 | Kwalif. | Miharu Imanishi | Alison Bai | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Anning | Clay |
13.06.17 | 1e ronde | Miharu Imanishi | Alison Bai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Kofu | Hard |
13.07.16 | 1e ronde | Miharu Imanishi | Alison Bai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Winnipeg | Hard |
Miharu Imanishi form & Alison Bai form
Miharu Imanishi - laatste wedstrijden
W15 Duffel - Clay | ||||
19.08.22 Kwartfinale | vs. Axana Mareen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.08.22 2e ronde | vs. Sem Hazes | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Emilie Ballintijn | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Padova - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Giulia Crescenzi | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 0-5, - Miharu Imanishi - scratch | wedstrijd detail | |
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Morisaki | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Annenheim - Clay | ||||
28.05.22 Halve finale | vs. Silvia Ambrosio | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.05.22 Kwartfinale | vs. Anna Zyryanova | 4-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.05.22 2e ronde | vs. Sylvie Zund | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Stefania Bojica | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Warmbad - Clay | ||||
20.05.22 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.05.22 2e ronde | vs. Barbara Haas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Bianca Turati | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.22 Kwalif. | vs. Manca Pislak | 0-6, 7-5, 10-0 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Cancun - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Stacey Fung | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lya Fernandez | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
06.02.22 Finale | vs. Julie Belgraver | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.02.22 Halve finale | vs. Stacey Fung | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.22 Kwartfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Astrid Cirotte | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
28.01.22 Kwartfinale | vs. Jade Bornay | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
27.01.22 2e ronde | vs. Lexington Reed | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.22 1e ronde | vs. Aanya Goel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 7-67, 3-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
03.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Hong Yi Cody Wong | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Pretoria - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Johannesburg - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Alina Charaeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Alison Bai - laatste wedstrijden
Sydney - Hard | ||||
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claire Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
03.01.22 1e ronde | vs. Alycia Parks | 3-6, 7-63, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Launceston - Hard | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Jaimee Fourlis | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
28.01.20 Kwalif. | vs. Amber Marshall | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Magdalena Frech | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
10.12.19 1e ronde | vs. Belinda Woolcock | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
30.10.19 2e ronde | vs. Asia Muhammad | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
28.10.19 Kwalif. | vs. Monique Barry | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bendigo - Hard | ||||
22.10.19 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Toowoomba - Hard | ||||
11.10.19 Kwartfinale | vs. Maddison Inglis | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.19 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde | vs. Risa Ozaki | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Brisbane - Hard | ||||
01.10.19 Kwalif. | vs. Alexandra Bozovic | 2-6, 6-3, 9-11 | wedstrijd detail | |
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Roopa Bains | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Darwin - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 2-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Landisville - Hard | ||||
08.08.19 1e ronde | vs. Sophia Whittle | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Shuyue Ma | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
20.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Shilin Xu | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
13.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
09.07.19 1e ronde | vs. Misaki Doi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
25.06.19 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.06.19 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rebeka Masarova | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Jade Suvrijn | 6-76, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
W60 Kurume - Carpet | ||||
16.05.19 2e ronde | vs. Ena Shibahara | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.19 1e ronde | vs. Mana Ayukawa | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail |