WEDSTRIJD
14.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Milana Maslenkova | Karina Kalkenova | 6-0, 6-3 | Shymkent | Clay |
STATISTIEKEN
Uzbekistan
13.08.01, 22 Jaar
10206 $
13.08.01, 22 Jaar
10206 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Kazakhstan
15.12.97, 26 Jaar
15.12.97, 26 Jaar
Milana Maslenkova vs. Karina Kalkenova - onderlinge wedstrijden
14.04.18 | 1e ronde van de kwal. | Milana Maslenkova | Karina Kalkenova | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | Shymkent | Clay |
Milana Maslenkova form & Karina Kalkenova form
Milana Maslenkova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Maelle Leclercq | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Haina Franco | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 3-6, 0-2, - Milana Maslenkova - scratch | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sofya Gapankova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Anastasiya Krymkova | 6-0, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aisulu Zholbolat | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Ewing | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noemie Dadoun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandra Samir | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Laura Cilekova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Hua - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 4-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Danielle Daley | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Arina Solomatina | 6-3, 4-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Alina Khvatova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
17.08.23 1e ronde | vs. Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Arina Arifullina | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Saumya Vig | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuki Naito | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Alkmaar - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Britt Du Pree | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Mujan | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Vierumaki - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Natalia Orlova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Karina Kalkenova - laatste wedstrijden
W15 Shymkent - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sevil Yuldasheva | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
18.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Adelina Baravi | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andra Cristina Captan | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
06.11.19 1e ronde | vs. Lyubov Kostenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Nur - Hard | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ilona Kremen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
16.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Nazarchuk | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kseniya Yersh | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nules - Clay | ||||
19.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Naia Mercadier | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Castellon - Clay | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sant Cugat - Clay | ||||
29.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Margarita Lazareva | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Raquel Ducet Teixeira | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
09.09.18 Kwalif. | vs. Anastazja Rosnowska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Telavi - Clay | ||||
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Markvartova | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Hard | ||||
09.07.18 1e ronde | vs. Polina Nazarchuk | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Milana Maslenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Narine Sargsyan | 0-3, - Karina Kalkenova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Solovyeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
01.11.17 1e ronde | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
25.09.17 1e ronde | vs. Sofia Dmitrieva | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent - Clay | ||||
18.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Olesya Nesterovich | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Almaty - Clay | ||||
28.08.17 Kwalif. | vs. Oleksandra Piskun | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Lazareva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana - Hard | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alexandrova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Fergana - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. Milena Amedieva | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Andijan - Hard | ||||
29.05.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Palkina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
25.04.17 1e ronde | vs. Yana Morderger | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
17.04.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |