WEDSTRIJD
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Mina Hodzic | Julia Lovqvist | 6-4, 7-5 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
06.03.03, 21 Jaar
06.03.03, 21 Jaar
Mina Hodzic vs. Julia Lovqvist - onderlinge wedstrijden
26.01.20 | 1e ronde van de kwal. | Mina Hodzic | Julia Lovqvist | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Mina Hodzic form & Julia Lovqvist form
Mina Hodzic - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
08.11.23 2e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Maspalomas - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Julia Lovqvist - laatste wedstrijden
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Julita Saner | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cecilie Wiche | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Varberg - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Nellie Taraba Wallberg | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Olivia Gram | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
25.04.23 1e ronde | vs. Victoria Muntean | 6-2, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Ilaria Sposetti | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Izabella Ragus | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W15 Telde - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 7-5, 3-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Gurugram - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Shachf Lieberman | 7-5, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Paavanii Paathak | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
16.02.23 2e ronde | vs. Humera Baharmus | 4-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.02.23 1e ronde | vs. Vanshika Choudhary | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashika Venu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jhajjar - Clay | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Yubarani Banerjee | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Komal Nagare | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sandeepti Singh Rao | 6-0, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Tsyurpalevych | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Aruzhan Sagandikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Veronika Udina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. Madelief Hageman | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Sofia Haseth | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |