WEDSTRIJD
18.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Minori Yonehara | Emma Mazzoni | 6-1, 6-1 | Wanfercee Baulet | Clay |
STATISTIEKEN
Japan
13.07.95, 28 Jaar
13.07.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
15.10.98, 25 Jaar
12440 $
15.10.98, 25 Jaar
12440 $
Minori Yonehara vs. Emma Mazzoni - onderlinge wedstrijden
18.08.18 | 1e ronde van de kwal. | Minori Yonehara | Emma Mazzoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | Wanfercee Baulet | Clay |
Minori Yonehara form & Emma Mazzoni form
Minori Yonehara - laatste wedstrijden
W60 Kyoto - I. hard | ||||
18.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Wanfercee Baulet - Clay | ||||
19.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Issler | 6-3, 4-6, 2-2, - Minori Yonehara - scratch | wedstrijd detail | |
18.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Emma Mazzoni | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.08.18 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-73, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Las Palmas - Clay | ||||
05.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 0-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kofu - Hard | ||||
17.03.14 2e ronde van de kwal. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.03.14 1e ronde van de kwal. | vs. Haruka Sano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
06.06.11 1e ronde van de kwal. | vs. Juri Hayashi | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.11 Kwalif. | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Emma Mazzoni - laatste wedstrijden
W15 Montreal - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Kolie Allen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Anna Frey | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Karolina Kozakova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leila Fabbri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Jana Vanik | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lana Stanisic | 6-4, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Lucie Petruzelova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Otzipka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Girelli | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santo - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Tara Malik | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sumter - Hard | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jada Hart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Alvarez Sande | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kachreti - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 Kwalif. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Oeiras - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Gonesse - Clay | ||||
12.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jeline Vandromme | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Arcadia - Hard | ||||
28.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Fakih | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - I. hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
23.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Tiffany William | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Santo - Hard | ||||
25.11.22 2e ronde | vs. Ruxandra Schech | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |