WEDSTRIJD
09.05.19 | 2e ronde | Mira Antonitsch | Anamarija Spoljaric | 6-4, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Mira Antonitsch | Anamarija Spoljaric | |
1e Service % | 41/64 (64%) | 45/61 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/41 (73%) | 25/45 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/23 (39%) | 6/16 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/61 (49%) | 25/64 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/125 (55%) | 56/125 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Mira Antonitsch | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mira Antonitsch | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mira Antonitsch | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mira Antonitsch | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mira Antonitsch | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Anamarija Spoljaric | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Croatia
02.07.98, 25 Jaar
02.07.98, 25 Jaar
Mira Antonitsch vs. Anamarija Spoljaric - onderlinge wedstrijden
09.05.19 | 2e ronde | Mira Antonitsch | Anamarija Spoljaric | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Mira Antonitsch form & Anamarija Spoljaric form
Mira Antonitsch - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | - | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | - | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
02.09.20 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Halve finale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.20 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Anamarija Spoljaric - laatste wedstrijden
W25 St. - Clay | ||||
09.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Melanie Stokke | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Zagreb - Clay | ||||
01.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Agnes Bukta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiswick - Hard | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nell Miller | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Knokke - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beau Deleu | 6-2, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Schio - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Carbonaro | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Caitlyn Portela | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.19 Kwalif. | vs. Alica Rusova | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 7-65, 2-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Joksovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
09.05.19 2e ronde | vs. Mira Antonitsch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.05.19 1e ronde | vs. Eleni Kampantai | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.05.19 Kwalif. | vs. Giorgie Jones | 6-2, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Mariana Drazic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 7-69, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chinatsu Shimizu | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
11.11.18 Kwalif. | vs. Gloria Ceschi | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kontolaimaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Kostaki | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Clay | ||||
28.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb - Clay | ||||
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Milas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Maribor - Clay | ||||
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Enola Chiesa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dariya Detkovskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
15.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nadia Van Heerden | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |