WEDSTRIJD
10.05.19 | Kwartfinale | Mira Antonitsch | Lina Glushko | 6-4, 7-65 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Mira Antonitsch | Lina Glushko | |
1e Service % | 47/68 (69%) | 45/67 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/47 (70%) | 26/45 (58%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 12/22 (55%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/67 (43%) | 23/68 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 74/135 (55%) | 61/135 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mira Antonitsch | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mira Antonitsch | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mira Antonitsch | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mira Antonitsch | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mira Antonitsch | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mira Antonitsch | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mira Antonitsch | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Lina Glushko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Mira Antonitsch | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Lina Glushko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mira Antonitsch | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
6-6 | Lina Glushko | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Mira Antonitsch vs. Lina Glushko - onderlinge wedstrijden
10.05.19 | Kwartfinale | Mira Antonitsch | Lina Glushko | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Mira Antonitsch form & Lina Glushko form
Mira Antonitsch - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
29.11.22 1e ronde | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ya-Yi Yang | - | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.22 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
30.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Duerst | - | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
07.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
27.10.20 1e ronde | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Frydek - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | - | wedstrijd detail | |
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
08.09.20 Kwalif. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
08.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
02.09.20 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.20 1e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Cordenons - Clay | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.20 Halve finale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.20 Kwartfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.08.20 2e ronde | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.20 Kwalif. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail |
Lina Glushko - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Rina Saigo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
24.02.24 Finale | vs. Manon Leonard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Halve finale | vs. Laura Pigossi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 Kwartfinale | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 6-4, Adithya Karunaratne - scratch | wedstrijd detail | |
21.02.24 2e ronde | vs. Xiaodi You | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Roehampton - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Johanne Svendsen | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-76, 6-0 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. En Shuo Liang | 5-7, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W100 Takasaki - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | - Lina Glushko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Aliona Falei | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eri Hozumi | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Magdalena Frech | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
07.10.23 Halve finale | vs. Lea Boskovic | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-3, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Camilla Rosatello | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-73, - Lina Glushko - scratch | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Matilde Jorge | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail |