Mira Antonitsch vs. Sinja Kraus 22.06.2020

Mira Antonitsch vs. Sinja Kraus 22.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

22.06.201e rondeMira Antonitsch Sinja Kraus 7-5, 6-3 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-30
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva0-1
0-0, 0-30
0-2Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP]
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva1-2
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30
2-2Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva2-3
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40
3-3Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 0-30, 15-40
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva3-4
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], A-40
4-4Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 0-30, 0-40
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva4-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-15, 40-30, 40-40
5-5Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva6-5
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40
7-5
2
0-0Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 0-15, 0-40
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
1-1Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP]
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva2-1
0-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-1Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 0-15, 15-30, 15-40
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva3-2
0-0, 15-15, 30-15, 40-30
4-2Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0
Mira Antonitsch Mira Antonitsch podáva4-3
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30, A-40
5-3Sinja Kraus Sinja Kraus podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP]
6-3

Mira Antonitsch
Austria
16.12.98, 21 Jaar




652
43
32234 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
29.04.02, 18 Jaar




831
22

Sinja Kraus
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Mira Antonitsch vs. Sinja Kraus - onderlinge wedstrijden

22.06.201e rondeMira AntonitschSinja Kraus7-5, 6-3 wedstrijd detail All Lower Clay

Mira Antonitsch - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
03.07.20
1e ronde
vs. Julia Grabher4-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
01.07.20
1e ronde
vs. Alina Michalitsch6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
23.06.20
1e ronde
vs. Julia Grabher6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Sinja Kraus7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Irina Dshandshgava6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
13.06.20
1e ronde
vs. Yvonne Neuwirth6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Greece W15 Heraklion - Clay
26.02.20
1e ronde
vs. Ioana Gaspar4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Estonia Fed Cup - I. hard
05.02.20
Rubber 1
vs. Camila Giorgi6-4, 3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
28.01.20
1e ronde
vs. Camilla Rosatello6-73, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Spain W15 Manacor - Hard
25.01.20
Kwartfinale
vs. Jessica Bouzas Maneiro6-4, 4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
24.01.20
2e ronde
vs. Kelia Le Bihan6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
23.01.20
1e ronde
vs. Maria Gutierrez Carrasco6-0, 6-73, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
19.12.19
2e ronde
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
18.12.19
1e ronde
vs. Gizem Ates6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
16.12.19
2e ronde
vs. Anastasia Nefedova6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
16.12.19
Kwartfinale
vs. Eliz Maloney3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.12.19
1e ronde
vs. Yekaterina Dmitrichenko6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
04.12.19
1e ronde
vs. Melis Sezer2-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
31.10.19
2e ronde
vs. Magdalena Pantuckova2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
29.10.19
1e ronde
vs. Vasilisa Aponasenko6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
25.10.19
Kwartfinale
vs. Gabriella Taylor2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
24.10.19
2e ronde
vs. Alexandra Vecic6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
22.10.19
1e ronde
vs. Angelica Raggi6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
17.10.19
2e ronde
vs. Magdalena Pantuckova4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
16.10.19
1e ronde
vs. Angelica Raggi3-6, 6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Austria Linz - I. hard
06.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jasmine Paolini1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Austria W25 St. - Clay
11.09.19
1e ronde
vs. Melanie Stokke2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
09.09.19
Kwalif.
vs. Petia Arshinkova6-1, 4-6, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
08.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Olivia Gram6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Austria W25 Vienna - Clay
28.08.19
1e ronde
vs. Eva Guerrero Alvarez7-65, 1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail

Sinja Kraus - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
04.07.20
1e ronde
vs. Julia Grabher5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
03.07.20
1e ronde
vs. Daniela Glanzer6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Irina Dshandshgava6-1, 5-2 overwinningwedstrijd detail
01.07.20
1e ronde
vs. Anna Gross7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
22.06.20
1e ronde
vs. Mira Antonitsch5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.06.20
1e ronde
vs. Arabella Koller6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Clay
12.03.20
2e ronde
vs. Julyette Steur4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
11.03.20
1e ronde
vs. Alexa Pirok4-6, 7-5, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Germany W25 Altenkirchen - Carpet
26.02.20
1e ronde
vs. Laura-Ioana Paar6-1, 2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
24.02.20
Kwalif.
vs. Victoria Kalaitzis7-62, 5-7, 10-7 overwinningwedstrijd detail
23.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Corina Mader6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Estonia Fed Cup - I. hard
06.02.20
Rubber 1
vs. Valentini Grammatikopoulou4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
31.01.20
Kwartfinale
vs. Jesika Maleckova2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
30.01.20
2e ronde
vs. Marie Temin6-2, 3-6, 6-2 overwinningwedstrijd detail
29.01.20
1e ronde
vs. Giulia Crescenzi6-1, 6-73, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Germany W15 Stuttgart - I. hard
24.01.20
Halve finale
vs. Dea Herdzelas4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.01.20
Kwartfinale
vs. Joanna Garland5-7, 7-64, 7-64 overwinningwedstrijd detail
22.01.20
2e ronde
vs. Nikola Tomanova4-6, 7-5, 7-68 overwinningwedstrijd detail
21.01.20
1e ronde
vs. Miriam Bianca Bulgaru6-1, 7-68 overwinningwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
15.01.20
1e ronde
vs. Zeel Desai3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
04.12.19
1e ronde
vs. Marina Yudanov0-6, 7-63, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Egypt W15 Cairo - Clay
27.11.19
1e ronde
vs. Viktoriia Kalinina3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
13.11.19
1e ronde
vs. Jenifer Anger7-5, 2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Tunisia W15 Monastir - Hard
07.11.19
1e ronde
vs. Ivonne Cavalle-Reimers6-77, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Luxembourg W25 Petange - I. hard
30.10.19
Kwalif.
vs. Anna Kubareva1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
28.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Kira Golenko6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Sweden W15 Stockholm - I. hard
22.10.19
1e ronde
vs. Sofia Nami Samavati1-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Turkey W15 Antalya - Hard
16.10.19
1e ronde
vs. Anna Gabric6-3, 3-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Austria W25 St. - Clay
12.09.19
2e ronde
vs. Paula Ormaechea1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
11.09.19
1e ronde
vs. Lara Escauriza6-3, 5-7, 7-5 overwinningwedstrijd detail
<