WEDSTRIJD
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Miranda Poile | Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | W15 Tabarka | Clay |
STATISTIEKEN
Australia
21.12.93, 30 Jaar
21.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Austria
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
Miranda Poile vs. Alina Michalitsch - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Miranda Poile | Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Tabarka | Clay |
Miranda Poile form & Alina Michalitsch form
Miranda Poile - laatste wedstrijden
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lindsay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Pudelka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Gunawan | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Crossman | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
21.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehar Kohli | 0-1, - Miranda Poile - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elektra Arseniou | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taylah Lawless | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lozitskaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Hoyeon Nor | 5-7, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hyeon Seo | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sun Bin Kim | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Alesiani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Mattiolo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Andreina Pino | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Joksovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-72, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Schwarcova | 6-0, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Mellor | 2-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Alina Michalitsch - laatste wedstrijden
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |