Australia
21.12.93, 30 Jaar
21.12.93, 30 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
18.12.02, 21 Jaar
18.12.02, 21 Jaar
Miranda Poile vs. Tamara Bajagic - onderlinge wedstrijden
11.02.19 | Kwalif. | Miranda Poile | Tamara Bajagic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Port | Hard |
Miranda Poile form & Tamara Bajagic form
Miranda Poile - laatste wedstrijden
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Genevieve Lindsay | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Pudelka | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 Kwalif. | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Abigail Gunawan | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Crossman | 7-5, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
21.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mehar Kohli | 0-1, - Miranda Poile - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elektra Arseniou | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taylah Lawless | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Lozitskaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
01.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Hoyeon Nor | 5-7, 6-4, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
27.08.19 Kwalif. | vs. Dayeon Back | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hyeon Seo | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Sun Bin Kim | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Alesiani | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Silvia Mattiolo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Andreina Pino | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Olympe Lancelot | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Prokuplje - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Joksovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Gvozdenovic | 7-5, 6-72, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.05.19 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Schwarcova | 6-0, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Perth - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Lulu Sun | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Nakisa Djamshidi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Mellor | 2-6, 6-0, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Port - Hard | ||||
13.02.19 1e ronde | vs. Michiru Furuya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Tamara Bajagic - laatste wedstrijden
W25 Swan - Grass | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Ramialison | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
06.02.23 Kwalif. | vs. Marianna Zakarlyuk | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Tinker | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
30.01.23 Kwalif. | vs. Roopa Bains | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Cui | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
22.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Frahn | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Traralgon - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Sara Nayar | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elicia Kim | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 5-7, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petra Hule | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.22 Kwalif. | vs. Thamara Frasser Kawaratani | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Simmons | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Los - Hard | ||||
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Margaret Hui | - Tamara Bajagic - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Filippa Bruu-Syversen | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
13.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Campana | 6-4, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Vyrlan | 2-6, 6-2, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Yuka Hosoki | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Nazarenko | 3-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
19.04.22 Kwalif. | vs. Tamachan Momkoonthod | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bela Tamhankar | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ka Wai Pang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kamonwan Yodpetch | 2-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bendigo - Hard | ||||
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Annerly Poulos | 2-5, - Tamara Bajagic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Canberra - Hard | ||||
07.02.22 Kwalif. | vs. Sienna Leeson | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Bozicevic | 4-6, 7-65, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60+H Bendigo - Hard | ||||
02.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |