WEDSTRIJD
05.08.20 | 1e ronde | Miriam Bianca Bulgaru | Gabriela Duca | 6-3, 5-7, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 30-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Gabriela Duca | |
0-0 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Gabriela Duca | |
0-0, 30-0, 30-30 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-3 | |
0-0, 15-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
3-4 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-5 | |
0-0, 30-0 | ||
4-5 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30 | ||
1-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Gabriela Duca | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-1 | Gabriela Duca | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Bianca Bulgaru vs. Gabriela Duca - onderlinge wedstrijden
05.08.20 | 1e ronde | Miriam Bianca Bulgaru | Gabriela Duca | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Miriam Bianca Bulgaru form & Gabriela Duca form
Miriam Bianca Bulgaru - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |
Gabriela Duca - laatste wedstrijden
W15 Brasov - Clay | ||||
31.08.22 1e ronde | vs. Mara Gae | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Arianna Zucchini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.22 Kwalif. | vs. Sara Daavettila | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Melnikova | 4-1, Aleksandra Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 6-4, 6-76, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Shalamanova | 6-71, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
09.03.22 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 Kwalif. | vs. Alian Zack | 6-4, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
07.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sonja Krtenova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carly Kunkler | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.22 Kwalif. | vs. Ya Hsin Lee | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anali Kocevar | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
09.11.21 Kwalif. | vs. Lena Greiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.11.21 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Viera Deeperm | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Zongyu Li | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Diana Maria Mihail | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Rebeka Stolmar | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Kostic | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
16.09.21 2e ronde | vs. Nastja Kolar | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |