WEDSTRIJD
14.06.19 | Kwartfinale | Miriam Bianca Bulgaru | Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 6-2 | W25 Prerov | Clay |
STATISTIEKEN
Miriam Bianca Bulgaru | Gabriela Lee | |
1e Service % | 42/75 (56%) | 54/80 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/42 (62%) | 32/54 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/33 (39%) | 8/26 (31%) |
Benutte Breakpoints | 7/11 (64%) | 5/12 (42%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/80 (50%) | 36/75 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/155 (51%) | 76/155 (49%) |
Dubbele fouten | 6 | 2 |
Aces | 1 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Gabriela Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Gabriela Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Bianca Bulgaru vs. Gabriela Lee - onderlinge wedstrijden
14.06.19 | Kwartfinale | Miriam Bianca Bulgaru | Gabriela Lee | 6-3, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Prerov | Clay |
30.06.16 | Kwartfinale | Gabriela Lee | Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Focsani | Clay |
Miriam Bianca Bulgaru form & Gabriela Lee form
Miriam Bianca Bulgaru - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |
Gabriela Lee - laatste wedstrijden
Austin - Hard | ||||
25.02.24 Kwalif. | vs. Rebecca Marino | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Rome - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Madison Sieg | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Vero - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Maria Lourdes Carle | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Hailey Baptiste | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Robin Montgomery | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Adriana Reami | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
19.01.24 Kwartfinale | vs. Jessica Pieri | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 3-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Lucia De Santa Ana | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Quinn Gleason | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Veracruz - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Guadalajara - Clay | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Dasha Plekhanova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Austin - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Grace Min | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
W80 Macon - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Fangran Tian | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dj Bennett | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Florence - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Alexandra Vecic | 7-5, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Grace Min | 6-77, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Ayla Aksu | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail |