INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maelys Bougrat vs. Miriam Bianca Bulgaru - onderlinge wedstrijden
30.01.19 | 1e ronde | Miriam Bianca Bulgaru | Maelys Bougrat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Maelys Bougrat form & Miriam Bianca Bulgaru form
Maelys Bougrat - laatste wedstrijden
W15 Kuala - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ramu Ueda | 6-1, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Radhika Yadav | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Hayu Kinoshita | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Christine Gouws | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Ewald | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gio Jang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Bolotova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rachel Gailis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
02.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 5-7, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emmanuelle Girard | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Estella Jaeger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.04.23 1e ronde | vs. Melisa Ercan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.04.23 Kwalif. | vs. Teja Tirunelveli | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuna Ohashi | 6-3, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yufei Ren | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiang Qi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Saint - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.11.22 Kwalif. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 5-7, 10-3 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Ajimi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Miriam Bianca Bulgaru - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - Miriam Bianca Bulgaru - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |