INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Shelby Talcott vs. Miriam Bianca Bulgaru - onderlinge wedstrijden
14.02.19 | 2e ronde | Miriam Bianca Bulgaru | Shelby Talcott | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Shelby Talcott form & Miriam Bianca Bulgaru form
Shelby Talcott - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.19 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.19 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.19 2e ronde | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.19 1e ronde | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Petit - Hard | ||||
15.01.19 Kwalif. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
Cucuta - Clay | ||||
08.11.18 Kwartfinale | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - scratch | wedstrijd detail | |
07.11.18 2e ronde | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.18 1e ronde | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Mexico City - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Bendigo - Hard | ||||
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.10.18 1e ronde | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.18 Kwalif. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Darwin - Hard | ||||
23.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cairns - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
04.09.18 1e ronde | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi - Hard | ||||
29.08.18 2e ronde | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.08.18 1e ronde | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Tecla - Hard | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
Fort Worth - Hard | ||||
01.08.18 1e ronde | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Granby - Hard | ||||
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Gatineau - Hard | ||||
15.07.18 Kwalif. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Winnipeg - Hard | ||||
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Reis De Campos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |
Miriam Bianca Bulgaru - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - Miriam Bianca Bulgaru - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |