WEDSTRIJD
30.10.18 | 1e ronde | Miriam Bianca Bulgaru | Ylena In-Albon | 4-6, 6-3, 6-1 | Sant Cugat | Clay |
STATISTIEKEN
Miriam Bianca Bulgaru | Ylena In-Albon | |
1e Service % | 59/101 (58%) | 66/90 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/59 (63%) | 31/66 (47%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/42 (50%) | 11/24 (46%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 4/18 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/90 (53%) | 43/101 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/191 (55%) | 85/191 (45%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Ylena In-Albon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ylena In-Albon | |
1-0 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Ylena In-Albon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miriam Bianca Bulgaru | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Miriam Bianca Bulgaru vs. Ylena In-Albon - onderlinge wedstrijden
27.09.23 | 1e ronde | Miriam Bianca Bulgaru | Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Santa | Clay |
30.10.18 | 1e ronde | Miriam Bianca Bulgaru | Ylena In-Albon | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | Sant Cugat | Clay |
Miriam Bianca Bulgaru form & Ylena In-Albon form
Miriam Bianca Bulgaru - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
31.01.24 2e ronde | vs. Dominika Salkova | - | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
30.09.23 Halve finale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.09.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |
Ylena In-Albon - laatste wedstrijden
W75 Trnava - I. hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 6-4, 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Konjuh | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Polona Hercog | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Tianmi Mi | 2-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Alice Rame | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Gabriela Ce | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.01.24 3e ronde | vs. Luisina Giovannini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Buenos - Clay | ||||
21.01.24 Finale | vs. Maria Sara Popa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Sara Cakarevic | 4-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Daniela Seguel | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.01.24 3e ronde | vs. Maria Navarro Oliva | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 3e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Mio Mushika | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Robin Montgomery | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 2e ronde | vs. Daria Lodikova | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Mayar Sherif | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
03.11.23 Kwartfinale | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-5, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-0, 3-1, Diletta Cherubini - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
28.10.23 Kwartfinale | vs. Martina Colmegna | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Irene Lavino | 4-0, Irene Lavino - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |